Hakkımızda

Gaye Mobilya siz değerli müşterilerimize bundan 36 yıl önce merhaba dedi.  Kurulduğu günden bu yana  heyecanını ve azmini bir an olsun kaybetmeyen şirketimiz sizlerden aldığı şevkle  başarılarını yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmenin  mutluluğunu yaşamaktadır. Tasarımlarımızda özgünlüğü ön planda tutan anlayışımız bizi  diğerlerinden ayıran en önemli özellik olarak ortaya çıksada “Güleryüzlü Hizmet”   yegane prensiplerimizin başında gelmektedir.

1974 yılında Ahmet Yıldırım’ın Şahıs işletmesi ile yaktığı meşaleyi elden ele taşıyarak 1987 yılından bu yana Limited şirket olarak devam ettirmekteyiz.

Daima yeni fikirere açık, kapsamlı, araştırmacı, septik yaklaşımlarımızla en iyiye ulaşmanın farklı varyasyonlarını kombine ederek gidilmemiş yollardan geçmeyi, kimsenin düşünmediğini düşünmeyi amaç edindik ve edinmeye de devam ediyoruz.

Globalleşen Dünya ile paralel hareket etmek günümüzün en zorlu potansiyel aktivitelerindendir. Bunun bilince olarak  Milenyum çağına girdiğimiz 2000 yılında kurumsallaşmaya, değişmeye ve yenilenmeye kapılarımızı açtık.Kadromuzu genişleterek daha iyi ürün, daha iyi hizmet için çalışmaya başladık.

2005 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini kurarak 2006 da sistemi belgelendirdik. 2006 yılında üretim alanını genişleterek kapasitesini genişletmek için çalışmalara başladık. 2005 yılının son aylarından itibaren ihracata ağırlık verdik. Yurt içindeki pazarını da genişleterek ahşap dekorasyon konusunda aranılan isim haline geldik.

H&H Color Lab